Odchudzanie

Żyjemy w świecie, którym króluje moda na szczupłe, wręcz anorektyczne ciała. Ten trend nie jest oczywiście ani dobry ani zdrowy. Jako dietetycy pragniemy, aby każdy wyglądał zdrowo i dobrze czuł się we własnym ciele. Pamiętaj, że wychudzone ciało, abstrahując od aspektów estetycznych, jest w bardzo złej kondycji zdrowotnej. Wiąże się to ze słabymi kośćmi, brakiem tkanki mięśniowej czy zanikaniem włókien kolagenowych w skórze.

Podobnie jest w sytuacji osób otyłych. Taki organizm jest narażony na wiele chorób, a zwykłe, codzienne funkcjonowanie jest utrudnione. Organy wewnętrzne są otłuszczone a kości nie wytrzymują ciężaru całego ciała.
Jak widać, najlepiej i najzdrowiej jest odnaleźć złoty środek. Taki, który nie tylko pozwoli cieszyć się przepiękną, wysportowaną sylwetką, ale również poprawi funkcjonowanie całego organizmu i usprawni jego procesy wewnętrzne.
Swoją pomoc z zakresu odchudzania kierujemy do wszystkich osób, które mieszkają w Warszawie. To właśnie w stolicy znajduje się nasz gabinet. Nie oznacza to jednak, że nie pomożemy mieszkańcom innych miast – wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do mailowego oraz telefonicznego kontaktu. Pomimo wielu ośrodków i specjalistów, którzy oferują pomoc w kwestii odchudzania na terenie Warszawy, warto zaufać właśnie nam.
Wyróżniamy się ogromną wiedzą, wieloletnim doświadczeniem i niezwykle sympatycznym nastawieniem do ludzi. Gwarantujemy Ci, że konsultacje dietetyczne z nami to czysta przyjemność i miło spędzony czas!

Do góry↑

Odchudzanie to proces złożony

, który wymaga nakładu czasowego i odpowiedniej motywacji. Dobrze wiemy, że osoby, które borykają się z otyłością czy nadwagą często są niepewne siebie i potrzebują wsparcia. Jesteśmy ludźmi, dlatego oprócz specjalistycznego podejścia do tematu, wykazujemy się zrozumieniem. Odchudzanie to wieloetapowy proces, który powinien być przeprowadzany pod okiem specjalistów. Nieumiejętne, zbyt gwałtowne, niedostosowane do organizmu zrzucanie wagi nigdy nie kończy się dobrze. W łagodniejszych przypadkach cel uzyskania pięknej sylwetki może skończyć się w szpitalu. W sytuacjach ekstremalnych zaś prowadzić może nawet do śmierci.

Nie chcemy Cię niepotrzebnie straszyć, jedynie pokazać jak może skończyć się nieracjonalna zaplanowanie diety na własną rękę.

Skontaktuj się z nami, a obiecujemy Ci, że razem osiągniemy sukces i szczyt Twoich wymagań!

Do góry↑