Restauracje oferujące dietetyczne dania w Warszawie

Pomimo faktu, że żyjemy w Warszawie, w dużym mieście, nie jest łatwo znaleźć listę godnych zaufania miejsc, które serwują smaczne, dietetyczne dania. Gdzie jedzenie przygotowywane jest zawsze z produktów najwyższej jakości i na bieżąco. Na warszawskim rynku gastronomicznym odnaleźć można wiele restauracji i knajp, które oferują niezdrowe posiłki przygotowywane na szybko, tak zwane fast foody. Oczywiście istnieją miejsca, gdzie osoby, które dbają o linię i dobre samopoczucie odnajdą coś dla siebie. Niestety, w większości, są to niewielkie restauracyjki, które powstały niedawno i nie są jeszcze dobrze rozreklamowane. Dlatego też, dla wszystkich zainteresowanych, postanowiliśmy przygotować listę interesujących miejsc, gdzie zjecie smacznie, zdrowo, niskokalorycznie i co najważniejsze – za rozsądną cenę.

Między Słowami

to tak naprawdę kawiarnia. Jednak oprócz pysznej, aromatycznej kawy dostać tu można smaczne, duże porcje sałatek w bardzo rozsądnych cenach. Świeże sałaty oraz warzywa z ekologicznego targu sprawiają, że doznania smakowe są nie do opisania. Wszystko okraszone bogatymi w kwasy omega olejami, np. z pestek dyni czy winogron, które często w domowej kuchni są niedoceniane, a nawet nieznane. Zapraszamy, jeśli chcesz zjeść zdrowy lunch albo lekkostrawną kolację.

Adres: Chmielna 30, Warszawa

Mąka i woda

wspaniałe miejsce, gdzie można zjeść przepyszne i oryginalne dania. To idealne miejsce na romantyczny wieczór we dwoje czy spotkanie z przyjaciółką. Kucharze tej restauracji specjalizują się w przygotowywaniu takich afrodyzjaków jak szparagi, które są źródłem witamin i minerałów oraz zapobiegają powstawaniu nowotworów. Odnaleźć tu można lekkostrawne dania kuchni włoskiej, które przygotowywane są zawsze ze starannie wyselekcjonowanych produktów spożywczych.

Adres: Chmielna 13A, Warszawa

BIO Porta13

jedyne w swoim rodzaju miejsce w Warszawie, które serwuje dania dietetyczne przygotowane z produktów BIO. Idealne miejsce dla osób, które żyją w zgodzie z naturą i dbają o piękny wygląd sylwetki. Dodatkowo, co niezwykle istotne, w restauracji można nie tylko dobrze zjeść, ale również nacieszyć oko pięknym, zielonym ogródkiem, w którym można usiąść i delektować się smakiem potraw.

Adres: Chmielna, Warszawa

Lanse

kucharze tej restauracji specjalizują się w kuchni śródziemnomorskiej. Co wyróżnia to miejsce na tle innych knajpek oferujących podobne jedzenie? Przede wszystkim fakt, że w karcie, osobne strony poświęcone są dietetycznym daniom. To niezwykły ukłon w stronę konsumentów. Oprócz smacznego jedzenia, miejsce to można polecić ze względu na przemiłą obsługę i niskie ceny.

Adres: pl. Konstytucji 1, Warszawa
Do góry↑

To nasze ulubione miejsca w Warszawie, które oferują pyszne, dietetyczne dania. Serdecznie zapraszamy do wypróbowania naszych propozycji i poszukiwania na własną rękę restauracji zdrowych i smacznych.

Życzymy wspaniałych, lekkostrawnych doznań!

Do góry↑