Sklepy ze zdrową żywnością w Warszawie

Bardzo nas cieszy, że temat zdrowego odżywiania interesuje coraz większe grono ludzi. Otrzymujemy szereg zapytań o produkty z upraw ekologicznych i produkty BIO. Postanowiliśmy więc przygotować listę zaufanych sklepów z żywnością naturalną, gdzie sami dokonujemy zakupów. Przedstawiamy listę miejsc w Warszawie, gdzie otrzymać można produkty najwyższej jakości.

BioBrain

Sklep ze zdrową żywnością oferuje bardzo bogaty asortyment produktów spożywczych. Jeśli poszukujecie miejsca, gdzie dostać można zdrową i ciekawą żywność z różnych zakątków świata, serdecznie polecamy.

Adres: Al. 3 - go Maja 7, Warszawa

Organic Farma Zdrowia

to nie tylko sklep ze zdrową żywnością, ale również sklep z naturalnymi kosmetykami. W asortymencie odnaleźć można pyszne owoce z importu, ekologiczne produkty spożywcze, a nawet naturalne produkty dla naszych milusińskich – psów i kotów.

Adres: Al. Jana Pawła II 82 lok. 40a, Warszawa

Eko-kraina

w tym sklepie ze zdrową żywnością, który znajduje się w Warszawie, odnaleźć można różnego rodzaju suplementy diety, mięso i wędliny, które pochodzą z naturalnych hodowli oraz nawet produkty czyszczące, bez niepotrzebnej chemii.

Adres: Al. K.E.N. 98 lok. U31, Warszawa

Bio-bazar

targ, na którym zaopatrzyć się możesz w produkty bezpośrednio od ekologicznych producentów i rolników. Dzięki temu, że zakupów dokonujemy u samych producentów, istnieje możliwość zadania wielu interesujących nas pytań. To jedyne miejsce w swoim rodzaju w Warszawie.

Adres: ul. Żelazna 51/53, Warszawa

Green Planet

Must have na liście wszystkich warszawskich wegan. Sklep ten posiada niezwykle bogaty asortyment produktów przeznaczonych dla wegetarian oraz wegan. Odnajdziesz tu pyszne i zawsze świeże produkty spożywcze oraz produkty do pielęgnacji ciała, które nie są testowane na zwierzętach.

Adres: Nowogrodzka 6A, Warszawa

FREE delikatesy ekologiczne

ferują produkty bez konserwantów i chemicznych pestycydów. Odnaleźć tutaj można tylko produkty najwyższej jakości i pysznym smaku. Poszukujesz produktów bezglutenowych? Dla wegan? Dla wegetarian? Bez GMO? W takim razie to miejsce jest dla Ciebie.

Adres: ul. Puławska 17, Warszawa
Do góry↑

To tylko lista niektórych sklepów ekologicznych ze zdrową żywnością w Warszawie. Wybraliśmy je dla Was dlatego, że cechują się one najwyższej jakości asortymentem i rozsądną ceną produktów.

Do zobaczenia na zakupach!

Do góry↑